איפור קבוע

 


 
האיפור הקבוע - פופולרי מאוד כיום הן בעולם והן בישראל , בשנים האחרונות בתנופה ובביקוש הולך וגובר ומתאים לכל גיל.
מאפשר לתקן את מעשה הטבע , להדגיש את תווי הפנים בהתאמה אישית למבנה הפנים ובכך מקנה לך פיתרון מדהים לנוחיות של יופי מעוצב על בסיס עמיד וקבוע לטווח ארוך.
זוהי טכניקה קוסמטית של איפור המשתמשת בשיטות של "קעקוע"-החדרת פיגמנטים לעור באמצעות מחט המחוברת למכשיר חשמלי וצבעים המופקים ממינרלים/אורגניים חדירת הצבע הינה שטחית .מוחדר לשכבת האפידרמיס (השכבה הראשונה והעליונה של העור).להבדיל מקעקוע -(מוחדר לשכבת עור שלישית והפיגמנט קבוע).טווח העמידות של האיפור הקבוע הוא עד כ-3 שנים בממוצע , שבמהלכן הצבע נחלש בהדרגה עד להיעלמותו (בגלל חידוש טבעי של תאי העור , אשר נבנים מחדש על הצבע).העבודה מתבצעת תוך אילחוש מקומי של המקום הרצוי , למניעת כאב. ניתנת אחראיות לשנה על צורה וגוון כפי שמסוכם בתחילת העבודה , עם אפשרות לחידוש לפי רצון הלקוחה. את תוצאות הטיפול ניתן לראות לאחר התייצבות הגוון עד כשבועיים.קיים מגוון רחב של צבעים לבחירה. כמו כן, אפשרות - לשינוי הגוון הנתון , גם הבהרה/הכהייה, מחיקה ובנייה מחדש של עבודות פגומות.  תמיד ניתן לחזור על האיפור הקבוע  כדי לתחזק את הגוון והקוים. בעזרת האיפור קבוע אנו יכולים להיראות מאופרים,ובמיטבנו תמיד וגם לתקן בעיות רפואיות קיימות .כאמור זהו טיפול הפיך אשר ניתן לשינוי בכל שלב ואף למחיקה. מתחלק ל2 סוגים: 1. איפור קבוע אסתטי-נועד להדגיש תווי פנים-לאלו המעוניינות בשמירה על מראה מטופח לאורך כל שעות היום וללא מאמץ וכן לאלו המתקשות להתאפר,עוזר לשפר בעיות של פגמים כמו אי סימטריה בפנים(גבות הרוסות,שתפתיים לא מחמיאות,עפעפיים נפולים,עיניים מכווצות)והחזרת פיגמנט שמחייה את החיוורון. מה ניתן ניתן לעשות באיפור קבוע ?? גבות -השלמה נקודתית -לאזורים קטועים / חסרים , ליצירת מראה רצוף ואחד.  מילוי כללי - לגבות דלילות ליצירת מראה צפוף ועשיר יותר על בסיס טבע ושיפורו כמו רקע מושלם מתחת לקו הטבעי. עיצוב מבנה מחדש- כאשר הגבה הקיימת לא נכונה או לא מחמיאה או לא מספיקה כדי ליצור ממנה קו  - נעשית בנייה מחדש בהתאם לקו העצם  של ארובת העין. שפתיים-הדגשה של הגוון הטבעי , תיחום המסגרת ושיפורה , מילוי פנים השפתיים בצבע , השפה בגוון , גם הגדלות או הקטנות. עיניים-הדגשה של צפיפות שורשי הריסים , קו איליינר עליון ותחתון.
2. איפור קבוע פרא רפואי: טשטוש פגמי עור למיניהן כמו:צלקות, פגמי עור- פיגמנטציה , השלמה ושחזור חללים , שפה שסועה מחלת ויטיליגו שחזור פטמות או עטרת הפטמה לאחר כריתת שד, מילוי איזורי התקרחות בקרקפת , נקודות חן אופנתיות או טשטוש קיימות 3. תיקוני איפור קבוע לא מוצלח ע"י טשטוש באיפור קבוע מתקן- מחיקות ,נטרול,בנייה מחדש ועוד... ציור והדמייה מוקדמים של הקו הרצוי , הדמייה מוחשית , סטריליות , חומרים היפואלרגיים ומכשור מתקדם   לגלריה