שלום לך,
אשתף אותך בדרך שעברתי להיות מקצוענית מכתיבה בתחום היופי מזה 20 שנה.מאז שאני זוכרת את עצמי כבת 5,הייתי מאוד אובססיבית למראה החיצוני שלי,שאראה תמיד במיטבי, מתוך רצון להיות נבדלת מובילה ונערצת,הטיפוח עטף אותי בביטחון ועזר לי להפגין נוכחות שעזרה פעמים רבות להתגבר על ביישנות מעצבנת. בנוסף אני גם מאוד תחרותית לכן הבלטתי את עצמי בתחילה בסגנון הלבוש והשיער שיהיה את ה"טאץ" הייחודי ובשלב מוקדם מאוד(כבר בגיל12)התחלתי להתאפר…ולהתמכר!!!
נראיתי שונה ודומיננטית מאוד יחסית לכל קבוצה שהשתייכתי אליה,החל בבית הספר היסודי וכן הלאה עד בגרותי המלאה.קיים בי דחף של יצר חזק שהניע אותי ומלווה עד עצם היום לטפח ולשנות ת הויזואל באופן יוצא דופן שמאפיין את התובנות והפילוסופיה היצירתית שרכשתי דרך עצמי,ניסיתי ליצור "שלמות ציורית".השגרה הויזואלית של הכלל שיעממה אותי ולכן נמשכתי לטעמים שונים וחדשניים,נועזות מקורית שתבדיל אותי מה"עדר". אמנם שילמתי מחיר לא מבוטל על החריגות…אך זה לא הרתיע אותי נלחמתי על הדרך שלי!
במקביל השתלבתי כל תקופת הילדות-בגרות במסגרות אמנותיות כגון:וועדות קישוט,חוגי ציור,מגמה אמנותית של ביהס שנגעה גם בפיסול,צילום ועוד,נמשכתי למגוון גדול של יצירות בינהם גם עיצוב פנים, אופנה סטיילינג ועוד… אך מהרגע שנחשפתי לעולם הנשים היופי ואיפור בפרט…התמסרתי כל כולי ליצירה אנטנסיבית אין סופית שמשכה תשומת לב בלתי פוסקת מהסביבה כולה.
מצאתי עצמי מאפרת בכל הזדמנות, גיבשתי לעצמי זהות ויזואלית מאוד יצירתית,למראית עין היה נדמה שדמיתי ל"גאישה"-הפנים היו כבסיס בהיר שעליו       יכולתי לצייר ולהבליט את ההצללות והצבעים בהקצנה כמו "ציור-אנושי" חי ונושם,מצד אחד היה אמנותי מאוד ומצד שני גם דרמתי ומוקצן..אך האהבה לאומנות ולאיפור בפרט,שאבה אותי לחקור וליישם דרך עצמי את טכניקות האיפור המקצועי,כך שאני הייתי "שפן הנסיונות" של עצמי וכתוצאה מכך.. גם כרטיס ביקור "מהלך"-אלו היו צעדיי הראשונים בדרך לפרסום (שנת2000-) החלו ל"דבר" עלי מפה לאוזן זרמו ההמלצות ונהייתי מבוקשת במיוחד באיפור כלות ואירועים "פרילנס" הגעתי לכל הצפון כולל מרכז הארץ לאפר כלות ומלוות באופן פרטי .
בגיל 21 כבר היו לי כיתות תלמידים רבות בהן למדתי איפור מקצועי -ביוטי וגם אפקטים מיוחדים של איפור קולנוע ותיאטרון,גם תלמידים פרטיים .נפתחתי לכל סגנון וצבע ובתשוקה גדולה נהיניתי לחדש ולאפר קווים שונים שהיו פופולריים בהתאם לתקופות ואופנה משתנה עם טאץ' ייחודי שמאפיין אותי.
כמו כן נמשכתי לקעקועים את הראשון עשיתי בגיל 15.את גבותיי גם מרטתי באותה תקופה וציירתי קו שונה לגמרי באופן שהרים,פתח והאריך לי את כל המבנה של ארובת -העין שהיה מוגבל כי היו מאוד דלילות..לאחר 5 שנים שמאסתי בלצייר מידי יום גבות החלטתי שאני חייבת ללמוד איפור קבוע!!!
לא סמכתי על אף בעל מקצוע שיגע לי בפנים משום שראיתי מקרים רבים של עבודות פגומות באיפור קבוע וכאמור הגבות שלי היו העבודה הראשונה שביצעתי באיפור קבוע!
כיום מתוך נסיון רב שנים,רכשתי טכניקות ומיומנות להדגיש יופי דרך הסתכלות מעמיקה וחקר מתמיד של עולם היופי פיתחתי לעצמי קווים ייחודיים עם חשיבה מתקדמת.
מאופיינת בקווים מאוד נקיים ומדוייקים מקפידה על סימטרייה שלטעמי נותנת תוצאה של רמת גימור מושלמת לכל עבודה.רבים מזהים עבודות שלי כסימן "חותם".
האמונה שמנחה אותי היא הידיעה שכשהגעתי לעולם קיבלתי מאלוהים מתנה-שמטרתה ליפות ולשמח נשים ובפרט
כל לקוחה. אני משתדלת לזהות את הנתונים היפים ובמקביל מטשטשת את החלקים הפחות מחמיאים ובנגיעה אישית מאפשרת לפרי הדמיון להירקם ל"מציאות ויזואלית" של מהפך מושלם.
כיום הסטודיו לכלות ויופי שלי כבן 18 שנה ומעניק מגוון רחב של טיפולי יופי .
יצירת היופי תמיד הייתה ותהיה חלק מזהותי האישית ,מזמינה גם אותך לקחת חלק בחוויה איכותית בניחוח של ימית…